.dot

sobota, 13 lip. 2024 / 14:12

.dotLogin:
.dotHasło:

 HOME  OFERTA  CENNIK  KONTAKT  .POMOC  POCZTA przez WWW

Forum

W ramach konta .dotMANIA dostępne jest oprogramowanie Forum, które możesz dopasować do swoich potrzeb i wymagań i dowolnie nim zarządzać. Łatwa konfiguracja pozwala dowolnie zdefiniować tematy dyskusji.

Fotoalbum

W ramach konta .dotMANIA dostępny jest Fotoalbum, specjalnie skofigurowany moduł pozwalajacy na publikację zdjęc na stronach WWW przy pomocy kllienta FTP.

Private room (dostęp do stron przy użyciu haseł)

W ramach kont dotMANIA i dotBIZNES możliwe jest zabezpieczenie części serwisu WWW przed niepowołanym dostępem przy użyciu kont i haseł. Użyteczne, gdy istnieje potrzeba udostępnienia części serwisu tylko konkretnym osobom (np. cały artykuł udostępniony tylko dla tych, którzy zapłacili abonament)

Pojemność serwera

W ramach konta dot.pl otrzymujesz, w zależności od wykupionej usługi 1GB, 2,GB, lub 3 GB przestrzeni dyskowej na zawartość Twojego serwisu WWW i FTP, bazę danych MySQL oraz pocztę elektroniczną. Masz możliwość dokupienia większej ilości miejsca w jednostkach po 50 MB.

Pojemność konta e-mail

Na konto dotPOCZTA przeznaczone jest 1 GB przestrzeni dyskowej. Możesz różnicować ilość i pojemność pojedynczych skrzynek. Możesz tez dokupić większą ilość miejsca.

Możliwość dowolnego podziału przestrzeni dyskowej

Dostępną w ramach konta dot.pl przestrzeń możesz podzielić pomiędzy usługi związane z WWW, FTP, MySQL oraz pocztę elektroniczną..

Możliwość rejestracji własnej domeny

Korzystając z serwisu dot.pl każdy może zarejestrować własna domenę: com.pl, .pl, .miasto.pl. Własna domena, po zarejestrowaniu, może być używana zarówno do adresowania serwisu WWW, jak i poszczególnych skrzynek pocztowych. dot.pl oferuje atrakcyjne warunki finansowe związane z rejestracją własnej domeny.

Obsługa wielu domen

W ramach kont dotBIZNES możesz używać jednocześnie wielu domen internetowych.

Wielkość jednorazowej przesyłki

Oprogramowanie serwera limituje wielkości jednorazowej przesyłki pocztowej do 20 MB.

Bezpłatne aliasy pocztowe (adresy pocztowe)

Dzięki funkcji umożliwiającej przekierowanie przychodzącej poczty na jeden wybrany adres e-mail posiadacz skrzynki e-mail nazwisko@firma.pl, może stworzyć sobie alias biuro@firma.pl wskazujący na adres nazwisko@firma.pl i odbierać każdy e-mail napisany na adres biuro@firma.pl na skrzynce nazwisko@firma.pl. Możesz tworzyć wiele aliasów pocztowych.

Bezpieczna poczta przez SSL

Informacje zakodowane protokołem SSL są bardzo trudne do rozszyfrowania i zwiększa to bezpieczeństwo transmisji danych pomiędzy komputerem użytkownika a serwerem pocztowym. Kodowanie jest standardowo dostępne dla wszystkich domen typu nazwa.dot.pl. Korzystanie z SSL'a dla własnej domeny wymaga wykupienia stosownego certyfikatu.

Antyoszust - autoryzacja SMTP

Autoryzacja SMTP uniemożliwia wysyłanie e-maili bez uprzedniej autoryzacji i chroni w ten sposób właściciela adresu e-mail przed podszywaniem się obcych. Uruchomienie autoryzacji SMTP spowoduje, że przy każdej próbie wysłania poczty serwer będzie wymagał podania adresu e-mail oraz hasła.

Obsługa poczty przez POP3, WWW, WAP

Z konta e-mail można korzystać zarówno za pośrednictwem programu pocztowego, przeglądarki WWW oraz telefonu obsługującego protokół WAP. Obsługa konta poprzez przeglądarkę WWW jest niezmiernie wygodna, gdyż umożliwia sprawdzenie i wysyłanie poczty na obcym komputerze, bez konieczności konfigurowania programu pocztowego. Jeżeli posiadasz telefon komórkowy z obsługą protokołu WAP, możesz używać go do korzystania z poczty.

Konto na serwerze pocztowym POP3, SMTP

Pocztę można wysyłać i odbierać używając dowolnego programu pocztowego, obsługującego standardy POP3 (protokół odbioru poczty z serwera) oraz SMTP (protokół wysyłki poczty na serwer).

Funkcja przekierowania poczty na inne konto

Możesz przekierować przychodzącą pocztę na inny wskazany adres e-mail, co spowoduje, że przychodzące listy nie zostaną umieszczane w skrzynce pocztowej, tylko wysyłane dalej na podany adres.

Autoresponder

Autoresponder umożliwia automatyczne wysyłanie, wcześniej zdefiniowanej odpowiedzi na list nadawcy.

Sygnaturki - automatyczne podpisy do listów

Możesz zdefiniować własną stopkę (podpis do listu), która będzie się zawsze pojawiać w wysyłanych przez Ciebie e-mailach.

Bezpłatna domena nazwa.dot.pl

Podczas rejestracji konta automatycznie przydzielana jest bezpłatna domena nazwa.dot.pl.

Bezpłatna domena nazwa.mania.pl

Podczas rejestracji konta automatycznie przydzielana jest bezpłatna domena nazwa.mania pl.

Obsługa wielu domen

W ramach kont dotBIZNES możesz używać jednocześnie wielu domen internetowych. Dzięki temu konto może służyć do prezentacji wielu produktów, działów czy nawet firm.

Własna domena

Posiadając konto dotBIZNES możesz korzystać z domeny typu nazwa.pl, nazwa.com itp..

Możliwość umieszczania skryptów CGI.

Możesz umieszczać własne aplikacje napisane w językach PERL, C, C++.

Możliwość umieszczania skryptów PHP

PHP to uruchamiany po stronie serwera WWW język skryptowy, którego komendy umieszcza się bezpośrednio między znacznikami języka HTML. PHP umożliwi Ci tworzenie dynamicznie zmieniających się stron, które współpracują z każdą przeglądarką WWW

Dostęp do bazy MySQL

Dostęp do bazy MySQL pozwoli na stworzenie dynamicznego serwisu WWW czy systemu bazodanowego z możliwością wyszukiwania.

Konto na serwerze FTP

Konto FTP umożliwia natychmiastowe umieszczenie wykonanych stron na naszym serwerze oraz ich późniejszą aktualizację, dzięki temu sam możesz zdecydować, kiedy chcesz opublikować bądź zmienić stronę WWW.

Własny serwer anonymous FTP

Serwer anonymous FTP umożliwia udostępnianie plików innym użytkownikom Internetu. Może być wykorzystywany do publikacji ofert, cen, programów itp. w postaci plików. Pliki są dostępne przez WWW a osoba ściągająca plik może wybrać odpowiedni protokół.

Statystyki

Statystyki serwera zawierają dokładne informacje na temat oglądalności serwisu w ciągu ostatniej doby oraz zestawienia miesięczne, prezentowane w formie numerycznej i graficznej (wykresy). Pozwalają określić, kto oglądał strony, ile było odwołań i jakie części serwisu są najpopularniejsze. Dane dotyczą odwołań na stronach WWW i pobrań dokumentów z serwera anonymous FTP. Szczegółowy raport generowany jest automatycznie.

Dostęp do logów serwera WWW i FTP

Integralną częścią systemu statystyk są pliki tekstowe, zawierające szczegółowe logi serwera WWW oraz FTP. Dane są udostępniane w formacie akceptowalnym przez najpopularniejsze programy służące do samodzielnej ich analizy..

Panel administracyjny

Panel Administracyjny umożliwia zarządzanie kontem na serwerze dot.pl. Dzięki niemu możesz zarządzać swoją przestrzenią dyskową, w dowolnym momencie zakładać skrzynki e-mail, aliasy pocztowe, ustawiać przekierowania poczty na inny adres email, zmienić hasło, konfigurować parametry konta.

Własne strony błędów

Możesz zdefiniować własne strony błędów, które pojawią się zamiast standardowego komunikatu serwera w przypadku braku żądanego dokumentu na serwerze.

Dostęp do strony przy użyciu haseł

Elastyczna konfiguracja pozwala zabezpieczyć dowolną część serwisu przy pomocy plików htaccess i htpasswd.

Utrzymanie primary i secondary DNS

Zapewniamy pełną obsługę domeny, udostępniając dwa serwery nazw.

Skaner antywirusowy

Na serwerach dot.pl zainstalowany jest program skanujący i odrzucający przesyłki zawierające wirusy i tzw. robaki internetowe.

Brak reklam i ochrona przed spamem

Konta dot.pl są komercyjne, nie zawierają reklam a przed spamem chronią je zainstalowane na serwerze wielopoziomowe zabezpieczenia antyspamowe, które automatycznie blokują większość przesyłek reklamowych. Jednak o tym czy nie chcesz otrzymywać reklam możesz zdecydować sam w panelu administracyjnym.

Regularna kopia bezpieczeństwa

W ramach kont .dotBIZNES 200 i .dotBIZNES 300 wszystkie dane na serwerze dot.pl są zabezpieczane zapasową kopią, sporządzaną każdego dnia. Dzięki temu będziesz mógł odtworzyć skasowane zbiory.

Oprogramowanie sklepu internetowego

W ramach kont dotBIZNES 200 i dotBIZNES300 dostępne jest oprogramowania sklepu internetowego. Sklep może zawierać dowolną liczbę produktów i kategorii, ich opisy, zdjęcia, ceny, posiada wyszukiwarkę, koszyk z zakupami i formularz przyjmowania zamówienia. Istnieje także możliwość definiowania wyglądu sklepu.

Bezpłatna pomoc techniczna

Każdy posiadacz konta dot.pl może uzyskać pomoc techniczną dzwoniąc pod numer 607 45 60 47 lub pisząc na adres pomoc@dot.pl.

Miesięczny limit ruchu z/do sieci Internet

Każde konto dot.pl posiada ograniczenie wielkości generowanego ruchu. Limit dotyczy ruchu generowanego przez strony WWW - HTTP, FTP, pocztę - SMTP i POP3. Wykupując abonament roczny, otrzymujesz limit równy 12 krotnej wartości, do wykorzystania w ciągu najbliższych 366 dni abonamentu. Możesz zwiększyć limit ruchu dokupując po 1 GB.

UWAGA:
W okresie testowym limit ruchu na wszystkie konta wynosi 1 GB.

Menu

Regulamin
.dotPOCZTA
.dotMANIA
.dotBIZNES
Pomoc
Objaśnienia
Konfiguracja poczty
Poczta przez WWW
 -----
Panel administracyjny


Made by InterData Polityka prywatności